Kariera

Kierownik Biura

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:

  • Obsługa i koordynacja spraw administracyjno-formalnych biura Oddziału oraz biur projektów,
  • Wsparcie wykonania bieżących zadań Dyrektora Oddziału (organizacja spotkań, przygotowywanie notatek, przygotowywanie zestawień, raportów z realizacji projektów i działalności oddziału, prowadzenie terminarza),
  • Wsparcie w obsłudze spraw kadrowych (m.in. przygotowanie i kontrola planów urlopowych, delegacji, weryfikacja formalna umów, kontraktów i zamówień),
  • Nadzór nad biurami PMO w prowadzonych projektach,
  • Wsparcie w obszarze współtworzenia wniosków aplikacyjnych zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów unijnych,
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji, sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub innych oddziałów,
  • Przygotowanie wewnętrznych aktów prawnych, tj. zarządzenia, aneksy, polecenia służbowe oraz pisma urzędowe,
  • Udział w opracowaniu procedur (m.in. cykl życia projektu, obieg dokumentów, repozytoria projektowe),
  • Nadzór nad przepływem korespondencji oraz archiwum biura,
  • Organizacja i nadzór zaopatrzenia biura w materiały biurowe, wyposażenie oraz urządzenia biurowe, kontrola wydatków biurowych.

Jakiej osoby poszukujemy:

  • Doświadczonej w zarządzaniu biurem oraz podległym zespołem,
  • Z wyższym wykształceniem,
  • Bardzo samodzielnej, nastawionej na cel i wynik,
  • Konkretnej, rzeczowej i konsekwentnej,
  • Przedsiębiorczej, proaktywnej, która lubi pracę z ludźmi i zadaniami,
  • Skutecznie się komunikującej.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu controllingu finansowego,
  • Doświadczenie menedżerskie.

Czego możesz się spodziewać:

  • Pracy w zgranym, kameralnym i bardzo doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjnych warunków finansowych,
  • Dowolnej formy zatrudnienia,
  • Uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Szerokich możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: utilities@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila.

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.