Kariera

Kierownik Projektów

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

  • Kierowanie zaawansowanymi projektami wdrożeniowymi w branży IT.

Oczekiwania:

  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami informatycznymi w tym: zakresem, jakością, budżetem, czasem i zasobami w projektach informatycznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentacji zarządczej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami,
  • Asertywność i umiejętność egzekwowania ustaleń,
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Chęć ciągłego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość metodyk zarzadzania projektami,
  • Prawo jazdy kat b

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie certyfikatu (-ów) z obszaru zarządzania projektami,
  • Znajomość rozwiązań GIS,
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w prestiżowych projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: utilities@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila.

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.