Kariera

Kontroler Jakości Oprogramowania

Miejsce pracy: Chorzów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywny udział w opracowaniu planów testów dla każdego etapu projektu oraz przygotowanie i realizację procesu testowego wraz z dokumentowaniem wyników testów we wszystkich fazach życia systemu.

Główne zadania:

  • Określanie wymagań i organizację środowiska testowego oraz śledzenie i monitorowanie procesu testowania,
  • Przygotowanie specyfikacji testów na podstawie dokumentacji i wymagań projektu,
  • Przygotowanie oszacowania pracochłonności testów systemu na podstawie dokumentacji i wymagań projektu,
  • Sprawdzanie poprawności dokumentacji pod względem technicznym, merytorycznym oraz weryfikację specyfikacji testów,
  • Pomocnicze prace programistyczne związane z przygotowaniem testów i wdrożeniem projektów informatycznych,
  • Aktywny udział we wdrożeniach produktów zarówno w środowisku testowym, jak i produkcyjnym Klienta, w tym prowadzenie szkoleń,
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika oraz tworzenie instrukcji instalacji systemu,
  • Nadzór nad przekazywaniem kolejnych wersji systemu do Klienta,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla produktu będącego w fazie testów, wdrożenia i utrzymania,
  • Opieka nad systemami wdrożonymi u Klienta, w fazie utrzymania, uzgadnianie z Klientem kolejnych rozszerzeń systemów,
  • Komunikacja z zespołem projektowym w zakresie przekazywania informacji na temat przebiegu testów, statystyk błędów, bieżących analiz,
  • Rozwijanie zautomatyzowanych strategii testowania,
  • Udział w definiowaniu procedur i standardów jakości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka SQL,
  • Znajomości narzędzi wykorzystywanych do automatyzacji testów,
  • Doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
  • Doświadczenia w realizacji projektów wykorzystujących bazy danych ORACLE i MS SQL Server,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość również języka niemieckiego),
  • Umiejętności pracy zespołowej, komunikatywności oraz otwartości,
  • Samodzielności, zdyscyplinowania oraz dyspozycyjności,
  • Posiadania prawa jazdy kategorii “B”.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: utilities@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila.

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.