Kariera

Programista ETL

Miejsce pracy: Katowice lub Bielsko-Biała

Główne zadania:

  • Obsługa i realizacja projektów dla klientów z wykorzystaniem bazy danych Oracle i Oracle Database Integrator (ODI),
  • Wsparcie techniczne w zakresie posiadanej wiedzy dla pozostałych członków zespołu,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych (w tym optymalizacja zapytań).

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii bazodanowych Oracle (w tym RAC),
  • Bardzo dobra znajomość SQL-a i PL/SQL-a,
  • Doświadczenie w obszarze projektowania, implementacji i utrzymania systemów opartych o bazę danych Oracle,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziem Oracle Data Integrator,
  • Doświadczenie w strojeniu baz danych i zapytań SQL,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie i kreatywność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć ciągłego rozwijania swoich kompetencji oraz umiejętność przekazywania swojej wiedzy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Oracle RAC lub Oracle Exadata,
  • Znajomość i doświadczenie w technologiach BIG DATA (np. bazy NoSQL, Spark, Hadoop),
  • Doświadczenie w planowaniu i rozwijaniu architektury hardware/software dla tworzonych systemów bazodanowych z dużymi wolumenami danych,
  • Certyfikaty Oracle (np. OCA/OCP).

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia zależną od preferencji kandydata,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach,
  • Dobre wynagrodzenie - zależnie od umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności technicznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: utilities@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila.

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.