Kariera

Programista Oracle

Miejsce pracy: Katowice lub Bielsko-Biała

Główne zadania:

  • Uczestnictwo w projektach dla klientów z wykorzystaniem bazy danych Oracle,
  • Wsparcie techniczne w zakresie posiadanej wiedzy dla klientów,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych.

Oczekiwania:

  • Znajomość technologii bazodanowych Oracle,
  • Bardzo dobra znajomość SQL-a i PL/SQL-a,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań projektowych,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć ciągłego rozwijania swoich kompetencji,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość i doświadczenie e narzędziach ETL (preferowany Oracle Data Integrator),
  • Doświadczenie w projektach z wykorzystaniem bazy danych Oracle i dużych wolumenów danych.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia zależną od preferencji kandydata,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach,
  • Dobre wynagrodzenie - zależnie od umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności technicznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: utilities@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila.

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.