Kariera

Programista/Wdrożeniowiec

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

  • Obsługa i realizacja projektów dla klientów w ramach platformy eDokumenty,
  • Obsługa klienta w zakresie programistycznym, technologicznym,
  • Wsparcie techniczne dla klientów tworzonego oprogramowania.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość HTML, PHP oraz bazy danych PostgresSQL,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu internetowych rozwiązań bazodanowych,
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • Chęć ciągłego rozwijania swoich umiejętności,
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia zależną od preferencji kandydata,
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach,
  • Dobre wynagrodzenie - zależnie od umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności technicznych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: utilities@in-data.pl z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila.

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.